Siūlome Jums ne tik kruopščiai atrinktus produktus, bet ir kokybiškai atliktas paslaugas, skanią kavą bei arbatą, naujausią žurnalo numerį bei daug kitų malonių smulkmenų.

Junora Beauty Lab

Karaliaus Mindaugo pr. 7, Kaunas

+370 (37) 464464

Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas ir grąžinimas

Pristatome prekes visoje Lietuvoje OMNIVA ir LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalais.

Siuntimas į EU šalis vykdomas Lietuvos paštu.

Galimybė atsiimti prekes mūsų buveinėje, adresu Karaliaus Mindaugo pr. 7, Kaunas.

Prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas.

Dėl Shopify politikos, funkcija automatiškai pasirinkti jums tinkamą paštomatą mūsų interneto svetainėje negalima, tačiau įvedus jums patogų pristatymo adresą, artimiausią jums paštomatą parinksime manualiniu būdu.

*Siuntos paėmimo (perdavimo vežti) diena skaičiuojama kaip diena 0. Siuntų pristatymo terminas skaičiuojamas darbo dienomis ir yra preliminarus.

Informacija apie siuntos išsiuntimą ar paruošimą atsiimti

Pasirinkus pristatymą OMNIVA, LP EXPRESS siuntų terminalais ar Lietuvos paštu, apie išsiuntimą bei siuntos numerį atsiunčiame užsakyme nurodytu el. paštu.

Pasirinkus pristatymą OMNIVA, LP EXPRESS siuntų terminalais, gausite SMS pranešimą su informacija reikalinga atsiimti siuntą.

Pasirinkus pristatymą Lietuvos paštu, apie gautą siuntą paštas informuos jus pranešimu pašto dėžutėje arba kaip nurodyta jūsų šalies pašto taisyklėse.

Apie paruošta atsiimti siuntą mūsų buveinėje Kaune, informuojame jus užsakyme nurodytu el. paštu ir/ar kontaktiniu telefono numeriu SMS žinute.

Prekių grąžinimas

1. Visos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis nustatytais galiojančiais LR teisės aktais. Tinkamos kokybės prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

1. 1. Pirkėjas neturi teisės atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties ir grąžinti Pardavėjui šių prekių:

1. 1. 1. kokybiškų parfumerijos, kosmetikos, tualetinių preparatų;

1. 1. 2. kokybiškus maisto produktus, įskaitant maisto papildus bei vitaminus;

1. 1. 3. kokybiškas Prekes, kuriomis Pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų Prekės prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos Prekes (pvz.: prarastos Prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ar garantinės knygelės, jeigu ji buvo išduota ir pan.);

1. 1. 4. kitas Prekes, kurias Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti, vadovaujantis LR galiojančiais teisės aktais.

2. Norint grąžinti nekokybišką ar kokybišką prekę, Pirkėjas privalo susisiekti su Pardavėju el. paštu ask@junorashop.lt ir pateikti aiškų prekių grąžinimo prašymą, išsamiai aprašyti grąžinimo priežastį, nurodyti savo vardą, pavardę ar pavadinimą, adresą, kontaktinį telefono numerį, prekių pirkimo datą, grąžinamų prekių pavadinimą ir kiekį.

3. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

3. 1. Grąžinama Prekė privalo būti orginalioje, tvarkingoje pakuotėje. Šis punktas negalioja tuo atveju, jei grąžinama prekė yra nekokybiška;

3. 2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

3. 3. Prekė turi būti nauja, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas, jei grąžinama Prekė yra nekokybiška;

3. 4. grąžinama prekė turi būti tokios pačios komplektacijos, kokią gavo Pirkėjas;

3. 5. grąžinant Prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo dokumentą

4. Atsisakydamas sutarties (grąžindamas prekes), Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo pranešimo apie grąžinimą pateikimo Pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui.

5. Prekės pakeičiamos arba už jas sumokėti pinigai Pirkėjui į jo nurodytą banko sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

6. Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo pinigų tol, kol prekės negrąžintos Pardavėjui arba kol Pirkėjas nepateiks įrodymų, jog prekės yra išsiųstos Pardavėjui.

7. Pardavėjas pasilieka teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šioje Taisyklių dalyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

8. Grąžinamas prekes Pirkėjas gali savarankiškai pristatyti adresu Karaliaus Mindaugo pr. 7, Kaunas (Junora Beauty Lab), darbo laiku (I-V 9:00-18:00, VI 9:00-15:00). 

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu ask@junorashop.lt

Registruokitės norimai paslaugai jau dabar