Siūlome Jums ne tik kruopščiai atrinktus produktus, bet ir kokybiškai atliktas paslaugas, skanią kavą bei arbatą, naujausią žurnalo numerį bei daug kitų malonių smulkmenų.

Junora Beauty Lab

Karaliaus Mindaugo pr. 7, Kaunas

+370 (37) 464464

D.U.K.

D.U.K.

1. Ar galiu grąžinti prekes?

Vadovaujantis LR įstatymais kokybiškų kosmetikos gaminių ar maisto papildų grąžinti negalima, tačiau, jei prekė pasiekė jus brokuota, susisiekite su mumis ir padėsime išspręsti šį atvejį. Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą ieškokite skiltyje Pristatymas ir grąžinimas.

2. Per kiek laiko paruošiami ir pristatomi užsakymai?

Užsakymai paruošiami siųsti per 1 d.d. nuo jų gavimo. Savaitgalį bei švenčių dienomis gauti užsakymai išsiunčiami artimiausią darbo dieną. Pristatymo terminas priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Dėl šventinių dienų ar specialių pasiūlymų gali būti padidėjęs užsakymų kiekis, tad jų paruošimas gali užtrukti ilgiau, nei įprastai.

3. Atlikus užsakymą, pastėbėjau, jog įveidžiau neteisingus savo duomenis. Ką daryti?

Nurodžius neteisingą adresą, el. pašto adresą ar tel. nr. galite susidurti su sunkumais atsiimant siuntą terminale. Prašome nedelsiant susiekti su mumis ask@junorashop.lt ir informuoti apie susiklosčiusią situaciją.

4. Ar taikote nuolaidas?

Taikome vienkartinius nuolaidus kodus užsiprenumeravus mūsų naujienlaiškį. Norint įsigyti mūsų siūlomų prekių su nuolaida, prašome atkreipti dėmėsį į mūsų siūlomus rinkinius, perkant patikusius produktus rinkinyje sumokėsite mažiau, nei mokant atskirai.

5. Ar turite dovanų kuponus?

Galite įsigyti dovanų kuponą savo norimai sumai, paslaugai ar produktams. Jį galėsite panaudoti tiek Junora Beauty Shop, tiek Junora Beauty Lab.

Dėl dovanų kupono įsigijimo prašome susisiekti ask@junorashop.lt

Registruokitės norimai paslaugai jau dabar