Susipažinkite iš arčiau su ILES FORMULA - Junora Beauty Lab

Susipažinkite iš arčiau su ILES FORMULA

Pirmi ir pagrindiniai šios plaukų priežiūros linijos produktai buvo sukurti atsitiktinai. Mūsų įkūrėja, Wendy Iles, ilgus metus dirbant su garsiais modeliais, aktorėmis ir atlikėjais, ieškojo tobulos formulės produktų, kurie turėtų MOMENTINĮ efektą bei tiktų VISŲ TIPŲ plaukams. Taip, visiškai neplanuotai, gimė Iles Formula prekinis ženklas.

Kviečiame susipažinti su formulių ypatybėmis bei keliais jų naudojimo patarimais, tiesiai iš Wendy Iles lūpų! Tik 5 priemonės, priversiančios įsimylėti plaukus iš naujo.

Nors šios linijos “vinis” bei pirmoji sukurta formulė - kondicionierius, tačiau pradėsime nuo pirmojo plaukų priežiūros žingsnio, šampūno.

Šampūnas, kaip ir visa Iles Formula linija, formulės sudėtyje neturi:

 • Sulfatų
 • Parabenų
 • Silikonų
 • Glitimo
 • Pftalatų

Taip pat:

 • Nebandyta su gyvūnais
 • Draugiška veganams

iles formula sampunas

Nors, dažnai, šampūnai, kurių sudėtyje nėra sulfatų, sunkiai putoja, tačiau ši formulė sukurta taip, kad putos aktyvuotųsi nuo vandens. Ką tai reiškia? Itin taupios produkto sąnaudos - užtenka vos kelių lašų ir šampūnas gausiai putoja, kruopščiai pašalindamas visus susikaupusius nešvarumus nuo plaukų bei galvos odos. Puikiai tinka žmonėms, kenčiantiems nuo žvynelinės ar dermatito.

Wendy rekomenduoja:

 • Nepamirškite, jog su šiuo šampūnu reikia ne tik kruopščiai išmasažuoti galvos odą, bet ir išplauti plaukus per visą jų ilgį - puikiai atstato pažeistas plauko vietas!
 • Jei panaudojus atsiranda nemalonūs pojūčiai, tokie kaip skalpo niežėjimas, tęskite naudojimą toliau - per 2 savaites šampūnas pašalins susikaupusius nešvarumus, prieš tai naudojamų priemonių sudedamąsias dalis, tokias kaip silikonas ir pan. Kai jūsų galvos oda išsivalys - nemalonūs pojūčiai dings.
 • Nepamirškite - mažiau šampūno, daugiau vandens!

Visos linijos “žvaigždė” bei pirmoji Wendy sukurta formulė - kondicionierius. Kuo jis ypatingas?

iles formula kondicionierius

Daug laiko praleidžiant filmavimo aikštelėse, Wendy ieškojo priemonės, kuri jos klientams suteiktu momentinį plaukų atkūrimo efektą ir leistų pasiekti maksimalų rezultatą. Taip atsirado Iles Formula kondicionierius. Jau po pirmo naudojimo pastebėsite, jog jūsų plaukai mažiau pasišiaušę ir atrodo sveikesni! Taip yra dėl to, jog šis kondicionierius, nepaisant savo natūralios sudėties, tobulai sulygina ir uždaro atvertus plauko žvynelius.

Wendy rekomenduoja:

 • Tepkite jį ant drėgnų plaukų. Taip taip! Kaip ir šampūno, taip ir ši formulė kartu su vandeniu veikia dar geriau!
 • Kondicionierių tepkite PO plaukų kaukės, kadangi jis tobulai uždaro atsidariusius plauko žvynelius - visą kaukės poveikį jis taip pat uždarys plauko viduje.

iles formula serumas

Visų numylėtas užbaigiamasis serumas arba kaip jį vadina pati Wendy - make up for hair (plaukų makiažas). Jis, kaip ir legendinis Curl Revive garbanų purškiklis, turi visas įmanomas apsaugas:

 • Nuo UV spindulių
 • Karščio
 • Drėgmės
 • Spalvos blukimo
 • Laisvųjų radikalų

Tobulas sprendimas formuojant plaukus džiovintuvu. Tinkamai jį naudojant, pasieksite nerealių rezultatų - prabangus šilko švelnumas ir spindesys garantuoti kas kartą!

Wendy rekomenduoja:

 • Priemonė aktyvuojasi nuo karščio, t.y. formuojant plaukus džiovintuvu ar karštais įrankiais. SVARBU! Serumą tepkite ant drėgnų plaukų palaipsniui, sruogomis. Nepaskirstykite jo per visą plaukų ilgį per vieną kartą, kadangi priemonė tiesiog išdžius!
 • Ploni plaukai? Ne bėda! Džiovinant plaukus kiekvienai sruogai naudokite žirnio dydžio serumo kiekį. Unikali serumo formulė apgaubia plauką, užpildo jį bei išlygina paviršių - taip suformuojami organiškai tankesni, tačiau visiškai neapsunkinti plaukai.
 • Jei plaukai linkę pūstis, padenkite plaukų sruogą serumu ir džiovinkite. Jei išdžiovinus plaukai vis dar pasipūtę - drąsiai kartokite šį veiksmą, kol pasieksite tobulą rezultatą.

plauku kauke

Tik 5 priemonės ir garantuojamas plaukų atkūrimas? Tai pasieksite itin lengvai, naudojant Iles Formula plaukų kaukę! Ypatinga formulė, suteikianti plaukams ypač didelį maitinimą bei turi nerealų stiprinamąjį efektą. Nors ir labai skalsi, tačiau rekomanduojama naudoti ne tik ant plaukų, bet ir ant šaknų, pačiam geriausiam rezultatui pasiekti. Nebijokite, kaip ir visa linija, kaukė visiškai neapsunkina plaukų.

Wendy rekomenduoja:

 • Bene svarbiausias žingsnis - po kaukės būtinai naudokite Iles Formula kondicionierių, jis “užrakins” visą maitinamąjį efektą plauko viduje!
 • Jei jūsų plaukai smarkiai pažeisti, lūžinėja, veliasi arba tiesiog labai tankūs, sausi ir garbanoti - naudokite šią priemonę kartą į savaitę, maksimaliam rezultatui pasiekti. Visiems kitiems plaukų tipams, kaukę rekomenduojame naudoti kaip SPA procedūrą, kartą ar du kartus per mėnėsį.

serumas purskiklis garbanoms

Na ir paskutinis, visų garbanių džiaugsmas - Curl Revive garbanų purškiklis. Pati Wendy apibūdina šią priemonę kaip “serumas ant steroidų”. Išties, tai labai panaši, tačiau kartu ir kitokia priemonė - serumas jums suteiks šilko efektą, tuo tarpu garbanų purškiklis - kašmyro. Kaip ir serumas, idealiai tinka plaukų stilistėms dirbančioms su klientėmis, turinčiomis garbanotis linkusius plaukus.

Wendy rekomenduoja:

 • Garbanos labai trapios, todėl kartu su šiuo purškikliu, Wendy rekomenduoja naudoti Iles Formula turbaną plaukams, sukurtą iš specialaus mikropluošto. Jis neištraukia visos drėgmės iš plaukų, tik jos perteklių, todėl garbanas suformuosite itin lengvai!
 • Curl Revive purškiklis tinka nebūtinai garbanoms, jis puikiai tiks ypatingai tankiems, sunkiems plaukams formuoti. Jeigu jūsų plaukams Iles Formula serumas yra per silpnas ir norisi daugiau glotnumo - Curl Revive yra puiki išeitis.

Tik 5 priemonės, tačiau jei jums vis dar sunku išsirinkti, paklausėme Wendy - kurią formulę jums rekomenduotų? Atsakymas buvo: “ - Discovery & Travel rinkinį. Vienu pirkiniu klientas supras visą Iles Formula esmę.”

rinkinys

Nekantraujate išbandyti? Visas asortimentas jūsų laukia www.ilesformula.lt

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą